Rolovací vrata (roletová vrata)

Rolovací vrata P77

Rolovací vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Rolovací vrata lze dodatečně namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. rolovaci vrataVýhodou těchto vrat je že jsou hliníková a tím pádem nekorodují ani po odření. Hojné využití těchto vrat je tam, kde jiné typy vrat nevyhovují z důvodu omezeného prostoru na stropě garáže.Tato vrata se montují za stavební otvor či do stavebního otvoru nebo přímo před něj.

Rolovací vrata vyrábíme z hliníkových lamel P77 zateplených polyuretanovou pěnou bez FCKW, které tvoří pancíř. Hliníkové vodící lišty jsou z tlakově litého hliníku a obsahují otěruvzdorné těsnění s kartáčkem. Celohliníkový box, jehož velikost závisí na výšce vrat, je esteticky propracován do nejmenšího detailu. Rolovací vrata nevyžadují žádnou dodatečnou konstrukci pod stropem. Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro případný servis a údržbu nejen lamel, ale i samotného pohonu.

Rolovací vrata nabízíme s motorovým pohonem a s nouzovým klikovým ovládáním. Ovládání vrat můžete zvolit pomocí klíčového spínače nebo za příplatek dálkovým ovladačem.

box rolovaci vrata

Velikost navíjecího boxu rolovacích vrat:

  • 300 x 300 mm
  • 350 x 350 mm

 

Barevné provedení rolovacích vrat:

Box a vodítka: bílá, tm. hnědá

Lamely: bílá, tm. hnědá, stříbrná, zlatý dub

 

Pohony a ovládání roletových vrat:

Jako pohon používáme standartně trubkový motor a NHK neboli nouzový klikový pohon. Tento doplněk oceníte v případě poruchy nebo přerušení dodávky el. energie. Rolovací vrata také standartně dodáváme s pádovou brzdou, která je namontována na druhé straně než je motor. Tato pojistka v případě poruchy motoru zajistí rolovací vrata, aby nespadla na zem.

Ovládání rolovacích vrat můžete zvolit buď klíčovým spínačem, nebo dálkově. Při použití pulzního ovládání musí být vrata vybavena bezpečnostní fotobuňkou, která zajistí prostor pod vraty při zavírání těchto vrat.

Aktuálně

VÁNOČNÍ SVÁTKY

Vážení obchodní přátelé, Děkujeme za Vaši spolupráci v roce 2018 a těšíme se na další v roce 2019. V pracovním procesu budeme letos do 21.12.2018. V roce 2019 se na Vás budeme těšit od 3.1.2019

UPOZORNĚNÍ !

Vážení zákazníci,   vrata s integrovanými dveřmi nebo prosklením objednaná do 20.11.2018 budou dodána ještě v tomto roce. Vrata objednaná později budou dodána až v roce 2019.   Děkujeme za pochopení

Nový ceník rolovacích mříží

Vážení obchodní partneři, v sekci pro partnery naleznete nový ceník rolovacích mříží a nový objednávkový formulář, platný od 1.10.2018

Doporučujeme

Nabízíme garážová vrata, České Budějovice je místo s naší novou pobočkou.

Markýzy na terasu Praha, vždy výroba na míru a skvělé ceny.

Látkové vertikální žaluzie, mnoho barev a typů. Rychlý termín.

Vyrábíme mříže rolovací na moderních strojích. Rychle a včetně montáže.

Kvalitní venkovní žaluzie C80, s motorem pro skvělý komfort.

Objednejte si venkovní žaluzie Z90, nejlepší řešení zastínění.

Krásné žaluzie do plastových oken od firmy Univers.

Látkové vertikální žaluzie včetně montáže.

Ocelové roletové mříže , výroba a montáž po celé ČR.

Luxusní kazetové markýzy přímo od výrobce za nízké ceny.

Nejlevnější žaluzie Plzeň, mnoho barev a typů.

Naše látkové rolety na okna jsou skvělé řešení.

Pro inspiraci o bydlení a domově.

Posuvné brány Kladno, výroba a montáž s motory.

Hliníkové předokenní rolety na okna pro novostavby a stávající budovy.