Rolovací vrata (roletová vrata)

Rolovací vrata P77

Rolovací vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Rolovací vrata lze dodatečně namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. rolovaci vrataVýhodou těchto vrat je že jsou hliníková a tím pádem nekorodují ani po odření. Hojné využití těchto vrat je tam, kde jiné typy vrat nevyhovují z důvodu omezeného prostoru na stropě garáže.Tato vrata se montují za stavební otvor či do stavebního otvoru nebo přímo před něj.

Rolovací vrata vyrábíme z hliníkových lamel P77 zateplených polyuretanovou pěnou bez FCKW, které tvoří pancíř. Hliníkové vodící lišty jsou z tlakově litého hliníku a obsahují otěruvzdorné těsnění s kartáčkem. Celohliníkový box, jehož velikost závisí na výšce vrat, je esteticky propracován do nejmenšího detailu. Rolovací vrata nevyžadují žádnou dodatečnou konstrukci pod stropem. Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro případný servis a údržbu nejen lamel, ale i samotného pohonu.

Rolovací vrata nabízíme s motorovým pohonem a s nouzovým klikovým ovládáním. Ovládání vrat můžete zvolit pomocí klíčového spínače nebo za příplatek dálkovým ovladačem.

box rolovaci vrata

Velikost navíjecího boxu rolovacích vrat:

  • 300 x 300 mm
  • 350 x 350 mm

 

Barevné provedení rolovacích vrat:

Box a vodítka: bílá, tm. hnědá

Lamely: bílá, tm. hnědá, stříbrná, zlatý dub

 

Pohony a ovládání roletových vrat:

Jako pohon používáme standartně trubkový motor a NHK neboli nouzový klikový pohon. Tento doplněk oceníte v případě poruchy nebo přerušení dodávky el. energie. Rolovací vrata také standartně dodáváme s pádovou brzdou, která je namontována na druhé straně než je motor. Tato pojistka v případě poruchy motoru zajistí rolovací vrata, aby nespadla na zem.

Ovládání rolovacích vrat můžete zvolit buď klíčovým spínačem, nebo dálkově. Při použití pulzního ovládání musí být vrata vybavena bezpečnostní fotobuňkou, která zajistí prostor pod vraty při zavírání těchto vrat.

Aktuálně

Screenové rolety

Zahájili jsme výrobu screenových rolet. Vyrábíme 3 typy. Screenové rolety  bez boxu, vedení v lanku. Screenové rolety s boxem vedení v lanku a screenové rolety s boxem vedení ve vodítkách. Jedná se o moderní oblíbený stí […] → Číst celý článek: Screenové rolety

Nový šicí stroj

Pro nastávající letní sezónu jsme zakoupili  nejmodernější automatický šicí stroj v ČR na markýzové látky. Stroj má úžasnou rychlost 2500 stehů za minutu a díky tomu dokážeme zdvojnásobit naši produkci markýz při nejvyšš […] → Číst celý článek: Nový šicí stroj

Vánoční svátky

Vážení obchodní přátelé, Děkujeme za Vaši spolupráci v roce 2017 a těšíme se na další v Novém roce 2018. Náš tým pro Vás bude v letošním roce k dispozici do 22.12.2017, v Novém roce 2018 se na Vás těšíme od 4.1.2018.

Doporučujeme

Nabízíme garážová vrata, České Budějovice je místo s naší novou pobočkou.

Markýzy na terasu Praha, vždy výroba na míru a skvělé ceny.

Látkové vertikální žaluzie, mnoho barev a typů. Rychlý termín.

Vyrábíme mříže rolovací na moderních strojích. Rychle a včetně montáže.

Kvalitní venkovní žaluzie C80, s motorem pro skvělý komfort.

Objednejte si venkovní žaluzie Z90, nejlepší řešení zastínění.

Krásné žaluzie do plastových oken od firmy Univers.

Látkové vertikální žaluzie včetně montáže.

Ocelové roletové mříže , výroba a montáž po celé ČR.

Luxusní kazetové markýzy přímo od výrobce za nízké ceny.

Nejlevnější žaluzie Plzeň, mnoho barev a typů.

Naše látkové rolety na okna jsou skvělé řešení.

Pro inspiraci o bydlení a domově.

Posuvné brány Kladno, výroba a montáž s motory.

Hliníkové předokenní rolety na okna pro novostavby a stávající budovy.